МОЗ: Процес закупівлі ліків та обладнання стане ще більш прозорим

Розблокування процесу закупівель ліків, медичного обладнання та устаткування є першочерговим завданням нового керівництва МОЗ. Тож цей процес стане ще більш відкритим і прозорим.

Закупівлі в умовах кризи. Дистанційне навчання

МОЗ: Процес закупівлі ліків та обладнання стане ще більш прозорим

Про це на щоденному брифінгу МОЗ повідомила заступник Міністра охорони здоров’я України Світлана Шаталова.

Зараз МОЗ активно працює над тим, щоб забезпечити вітчизняні лікарні усіма необхідними лікарськими засобами. А це, як зазначила заступник Міністра, засоби для лікування орфанних захворювань, онкології, препарати антиретровірусної терапії, препарати, які застосовуються для лікування рідкісних захворювань.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54484

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86330

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228597

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71401

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді