COVID-19: Оновлений бот надає самооцінку стану і відповідає на питання громадян

Відтепер бот з сайту НСЗУ не лише надає самооцінку стану усіх охочих, а і відповідає на більш як 140 основних питань щодо коронавірусної інфекції.

СКАЧАТИ ПАМ’ЯТКУ: Міфи і правда про коронавірус

COVID-19: Оновлений бот надає самооцінку стану і відповідає на питання громадян

Перевірену та достовірну інформацію бот піклування про здоров’я надає в режимі реального часу.

Пандемія коронавірусу надзвичайно підвищує вимоги до систем охорони здоров'я та її працівників у всьому світі, а боти можуть допомогти зменшити навантаження у тих випадках, коли пацієнти звертаються за інформацією щодо COVID-19.

У час поширення коронавірусної інфекції значення достовірної та вчасно отриманої інформації важко переоцінити. Тому НСЗУ намагається бути якомога ближче і доступніше до людей з відповідями на найактуальніші запитання.

Боту можна поставити будь-яке питання, що стосується COVID-19, і отримати інформацію. Зараз доступні 140 розгорнутих відповідей на різні теми з посиланнями на офіційні джерела.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54499

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86349

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228611

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71420

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді