Вимоги до уповноваженого підрозділу/уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

Отримайте -40% на Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

НАЗК затвердив Положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції.

Вимоги до уповноваженого підрозділу/уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

У ньому визначили, що уповноважений підрозділ/уповноважена особа утворюють як самостійний та функціонально незалежний структурний підрозділ/уповноважена особа.

Керівник державного органу, органу влади АР Крим, ОМС, територіального (міжрегіонального) органу, підприємства, установи, організації, що належать до сфери управління державного органу, державного цільового фонду, забезпечуватиме гарантії незалежності уповноваженого підрозділу/уповноваженої особи від впливу чи втручання у його роботу.

Для його розміщення виділяють окреме службове приміщення, матеріально-технічні засоби, які необхідні для виконання покладених на нього завдань.

Із наказу НАЗК «Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції» від 17.03.2020 № 102/20

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
72398

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12598

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47970

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47190

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9280

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді