Зміни в закупівельному законодавстві: фахівцям Держпродспоживслужби організовано навчальну програму

Вже близько півтисячі фахівці Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів успішно пройшли спеціалізований двотижневий дистанційний навчальний курс з питань публічних закупівель: «Організація закупівельного процесу. Уповноважена особа».

5 факторів розрахунку очікуваної вартості

Зміни в закупівельному законодавстві: фахівцям Держпродспоживслужби організовано навчальну програму

Курс був створений та розроблений Сектором державних закупівель у співпраці з відділом стратегічного розвитку.

Формат дистанційного навчального курсу - структурований матеріал на базі дистанційного навчання в «Системі автоматизації HR-процесів та управління талантами «Moсo».

Він складається з 4 модулів, а саме: передумови закупівлі, види закупівель, тендерна документація та договір про закупівлю, зміни законодавства.

По завершенні фахівці Держпродспоживслужби отримали сертифікати про успішне завершення навчального курсу за результатами фінального тестування.

За інформацією з сайту Dozorro

АКЦІЯ ❗️ Купуйте одну з базових програм та отримуйте знижку 40% на «Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти» та «Національна сертифікація з публічних закупівель — 2020». ⚡️А ще місячний доступ до Експрес-курсу «Закупівлі в умовах кризи» у ПОДАРУНОК
Зміни в закупівельному законодавстві: фахівцям Держпродспоживслужби організовано навчальну програму

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді