Довідка про відсутність заборгованості з податків: як отримати

Для отримання такої довідки необхідно подати заяву до ДПІ за місцем обліку або контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу.

Штрафи за неподання звітів

Довідка про відсутність заборгованості з платежів: як отримати під час карантину?

Заява подається, зокрема, в електронній формі, через приватну частину Е-кабінету.

Складається вона з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, яким передбачено необхідність підтвердження відсутності заборгованості з платежів, та зазначенням найменування установи, до якої довідку буде подано платником.

Довідка надається за вибором платника у паперовій або електронній формі, про що він зазначає у Заяві. Отримати її можна у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Е-кабінету.

Готуютьсятакі довідки або відмова уповноваженим органом протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання органом Заяви.

За матеріалами ДПС

Довідка про відсутність заборгованості з податків: як отримати
ІВАН ЛЕВАДСЬКИЙ,експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ
Бюджетний кодекс зазнав змін, які діятимуть з 2021 року. Але про них варто знати уже сьогодні.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54594

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2523

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51337

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді