На що спрямувати кошти за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення

Перевірте, чи правильно нараховуєте зарплату

Уряд визначив, що кошти, передбачені для закупівлі медичних послуг, пов’язаних з наданням медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, в першочерговому порядку мають спрямовувати на:

  • проведення додаткових доплат медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я у розмірі до 300% зарплати (посадового окладу (з підвищеннями) з урахуванням обовʼязкових доплат, надбавок);
  • придбання лікарських засобів та медичних виробів , необхідних для надання медичних послуг, пов’язаних з наданням медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я

На що спрямувати кошти за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення

Не спрямовують ці кошти на придбання лікарських засобів та медичних виробів, постачання яких здійснюється шляхом централізованих закупівель МОЗ.

Із постанови КМУ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення державних фінансових гарантій медичного обслуговування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та належної оплати праці медичних та інших працівників, які надають медичну допомогу таким пацієнтам» від 24.04.2020 № 331

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді.
13603

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
297655

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100567

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді