Допомога по частковому безробіттю: строки звернення планують продовжити

Строки, в які роботодавці можуть звернутися за отриманням допомоги по частковому безробіттю для працівників можуть збільшити з 30 до 90 календарних днів від дня зупинки виробництва.

Зразок наказу про надання матеріальної допомоги

Допомога по частковому безробіттю: строки звернення планують продовжити

Про це говориться в законопроекті №3422, що було зареєстровано Верховною Радою 30 квітня 2020 року.

Наразі діють правила згідно з Постановою №306, відповідно до якої роботодавець може звернутися за коштами для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину протягом 30 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності.

Як запровадити правила внутрішнього трудового розпорядку

Проте карантин уведено із 12 березня 2020 року і 30-денний термін у багатьох роботодавців, що призупинили свою діяльність, закінчився раніше, ніж 28 квітня 2020 року.

Ця ситуація спричинила велику кількість безпідставних відмов у наданні допомоги по частковому безробіттю на час карантину та скарг від роботодавців, і стала причиною створення вищезазначеного проекту закону.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86451

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді