Оцінка впливу на довкілля: плануються зміни процедури на період карантину

Мінекоенерго разом з Комітетом ВРУ з питань екології підготувало зміни до законодавства щодо забезпечення можливості проведення процедури оцінки впливу на довкілля під час карантину.

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Оцінка впливу на довкілля: плануються зміни процедури на період карантину

Відповідний законопроект подано на реєстрацію в Парламент.

Про це доповів заступник Міністра енергетики Роман Абрамовський.

Як наголосила в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець, оперативне реагування на питання, пов’язані з виконанням функцій Міністерства під час карантину, є принципово важливим для забезпечення економічного розвитку в країні.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54484

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86330

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228594

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71401

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді