Добровільно передане лікарням: Уряд затвердив перелік дозволених товарів

КМУ затвердив постанову, що регулює питання безоплатної передачі до лікарень медичних товарів для боротьби з коронавірусом.

COVID-19: гарячі новації від влади

Добровільно передане лікарням: Уряд затвердив перелік дозволених товарів

Ця постанова про перелік товарів, на які не поширюється заборона, передбачена ст. 54 Закону України «Про запобігання корупції», дозволить органам виконавчої влади безоплатно отримувати необхідні товари медичного та протиепідемічного призначення протягом дії карантину.

Раніше стаття 54 відповідного закону повністю забороняла одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

До зазначеного Переліку увійшли лікарські засоби для надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на COVID-19, дезінфекційні засоби і антисептики, медичне обладнання, засоби індивідуального захисту, витратні матеріали для надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на COVID-19, реагенти для лабораторних досліджень.

Ці товари добровільно можуть бути передані центральному органу виконавчої влади з охорони здоров’я, санітарного та епідемічного благополуччя населення, контролю якості та безпеки лікарських засобів, та структурним підрозділам з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263142

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3093

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54677

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді