Протокольне рішення ТК: чому не можна відкладати

Хоча й із деякими послабленнями, але Уряд продовжив карантин до 22 травня.

Приєднуйтеся до щосезонного Elite-клубу закупівельника

Тож і далі маємо працювати у дистанційному режимі. Тож розберемося, як правильно організувати закупівельну діяльність у період карантину. І головне у такій роботі не наробити помилок, за які потім доведеться розплачуватися власними коштами. Аби цього не сталося, прочитайте наші поради:

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34647

Як створити тендерний комітет

Усі бюджетні установи мусять проводити публічні закупівлі в електронній системі. Правове поле для цього встановлює Закон про публічні закупівлі. За його нормами замовники для проведення процедур закупівель можуть створити тендерний комітет. Як це зробити?
7044

Відпустка членів тендерного комітету: як бути із закупівлями

Як і решта працівників установи, члени тендерного комітету зібралися у відпустку. Що поробиш – справа буденна. От тільки тепер голова тендерного комітету має подбати про те, аби така відпустка не вплинула на проведення установою закупівель. Як правильно організувати роботу членів тендерного комітету, зараз і розповімо.
3890

Член тендерного комітету відмовляється голосувати: чого чекати

Тендерний комітет ухвалює свої рішення колегіально. Тобто всі його члени, які прийшли на засідання тендерного комітету, беруть участь у голосуванні. Передбачає закон і можливість відмовитися від голосування. А що чекатиме на члена, який не лише відмовився голосувати, але й покинув засідання?
2973

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді