Кадри: як правильно оголосити про вакансію?

Від формулювання та змісту оголошення про відкриті робочі місця залежить наскільки успішним буде пошук кандидатури, що буде відповідати усім вимогам вакантної посади.

Пошук по Класифікатору професій

Кадри: як правильно оголосити про вакансію?

Відповідно до ч. 3 ст. 11 Закону України від 05.07.2012 р. №5067-VI «Про зайнятість населення» роботодавцям забороняється в оголошеннях про вакансії зазначати обмеження щодо віку кандидатів, вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам. Винятком в останньому випадку є лише специфічна робота, яка може виконуватися виключно особами певної статі.

Обмеження щодо змісту оголошень про вакансії та відповідальність за порушення встановленого порядку їх розповсюдження встановлюються Законом України від 03.07.1996 р. №270/96-ВР «Про рекламу».

Згідно ст. 24-1 Закону України «Про рекламу» текст реклами про діяльність суб’єкта господарювання, що надає послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, повинен містити примітку, що отримувати від громадян, яким надано послуги з пошуку роботи, гонорари, комісійні або інші винагороди забороняється.

У разі порушення вищезазначених вимог рекламодавець сплачує до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Цивільно-правовий договір з працівником – зразок

Поговоримо про ЦПД договір – визначення, лікарняні, ЄСВ, термін дії, а також небезпечні формулювання, що можуть призвести до штрафів. Розглянемо, що краще: трудовий або цивільно-правовий договір, приклади оподаткування. Наводимо зразок договору.
306077

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Щоб замінити тимчасово переведеного або відстороненого працівника, а також вчасно регулювати кількість працівників в установі залежно від обсягу надаваних послуг роботодавець може приймати працівника на роботу за строковим трудовим договором (або контрактом).
72495

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
14856

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді