ВРУ: Прийнято новий закон на допомогу системі охорони здоров’я в протидії коронавірусу

Верховна Рада прийняла Закон №3380, який вніс деякі зміни до основ законодавства України про охорону здоров’я, а саме законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про захист населення від інфекційних хвороб».

СКАЧАТИ ПАМ’ЯТКУ: Міфи і правда про коронавірус

ВРУ: Прийнято новий закон на допомогу системі охорони здоров’я в протидії коронавірусу

Згідно з новим законом на період дії карантину та ще протягом двох місяців з моменту його відміни:

  1. запроваджуються додаткові заходи для підвищення соціального захисту медичних працівників шляхом встановлення виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності в розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати, незалежно від страхового стажу;
  2. надається можливість залучати до заходів протидії коронавірусу лікарів-інтернів, а також лікарів-спеціалістів, які ще не мають кваліфікаційної категорії – на волонтерських засадах і зі встановленням обмежень щодо такого залучення;
  3. вводиться обов’язкове тестування усіх осіб, які звертаються за медичною допомогою з ознаками коронавірусної хвороби, а також медичних працівників, які працюють у закладах з надання медичної допомоги таким хворим, працівників Національної поліції, та іншим працівникам - незалежно від того чи мали вони контакт з хворим на COVID-19.

За інформацією з сайту ВРУ

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86451

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді