Неправомірне розповсюдження персональних даних в мережі: Дія спростовує свою причетність

Мінцифри повідомила, що днями в інтернеті з'явилося кілька телеграм каналів, що розповсюджують персональні дані громадян. Вчора почала розповсюджуватись непідтверджена інформація щодо джерела цих даних, яким називали мобільний застосунок «Дія». Ці слухи не є правдивими з наступних причин.

Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020

Неправомірне розповсюдження персональних даних в мережі: Дія спростовує свою причетність

Дія не має власної бази даних і не накопичує таку інформацію. Мобільний застосунок лише відображає інформацію з реєстрів.

В Україні 9,5 млн. водійських посвідчень, 6,5 млн з яких відображаються в Дії. В мережі з’явилася інформація про дані 26 млн посвідчень водія.

Окрім цього, поряд із «даними 26 млн. посвідчень», зловмисники у боті раніше поширювали інші бази, які не вперше були доступні в даркнеті. Наприклад, паролі від особистих сторінок Вконтакті, LinkedIn тощо.

Зловживання використанням персональних даних громадян недопустиме! Служба Безпеки України вже проводить слідчі дії стосовно зловмисників, що поширюють таку інформацію в інтернеті.

За інформацією з сайту Мінцифри

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
297361

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді