Prozorro: Уряд розробляє зміни до системи публічних закупівель

Зміни стосуються введення додаткового нецінового критерію - розташування виробництва на території України.

Приєднуйтеся до щосезонного Elite-клубу закупівельника

Prozorro: Уряд розробляє зміни до системи публічних закупівель

Про це повідомили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. На думку посадовців запропоновані ними новели допоможуть підтримувати національних виробників.

У міністерстві зазначають, інші країни також запроваджують нецінові критерії на тендерах, які дають більше переваг тим компаніям, які мають локалізоване виробництво.

Передувала міністерській ініціативі заява міністра розвитку економіки Ігоря Петрашко, який назвав систему ProZorro «дивною».

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді