Реконструкція сумської школи: поліція почала розслідування з викрадання коштів

Поліція та прокуратура розслідують привласнення коштів працівниками управління капбудівництва та дорожнього господарства Сумської міськради, ПП «Гольфстрім» та ТОВ «Будівельно-монтажне управління № 3» під час реконструкції Сумського НВК №6 з термомодернізацією будівлі та облаштуванням ліфту.

5 факторів розрахунку очікуваної вартості

Реконструкція сумської школи: поліція почала розслідування з викрадання коштів

Слідство з’ясувало, що у вересні 2017 року службові особи управління оголосили торги на реконструкцію та термомодернізацію будівлі НВК №6 очікуваною вартістю 6,49 мільйонів гривень. Для участі в торгах подало заявки 2 підприємства: ПФ «Тімвел» на чолі з Олександром Тимчуком, та ПП «Гольфстрім», де директором є Сергій Тимчук, які є рідними братами.

В подальшому управління капбудівництва та дорожнього господарства уклали договір про закупівлю робіт з ПП «Гольфстрім» на суму 5,73 млн грн.

За версією журналістів роботи були виконанні не в повному обсязі, за завищеними цінами, а бюджетні кошти, які були виділені на них, привласнені службовими особами підприємств та Управління капітального будівництва та дорожнього господарства СМР. Правоохоронці знайшли підтвердження цієї інформації.

За інформацією з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Індикатори ризиків - алгоритм при моніторингу закупівель

Моніторинг закупівлі може початися внаслідок спрацювання ризик-індикаторів, які визначаються системою в автоматичному режимі на основі закладених алгоритмів. Індикатори ризиків допомагають Держаудитслужбі відібрати ті процедури закупівлі, у яких замовники припустилися порушення або ж потенційно можуть це зробити. Далі — такі процедури досліджують аудитори під час моніторингу закупівель та приймають остаточне рішення.
5237

Моніторинг державних закупівель: приклади висновків ревізорів

До вашої уваги приклади висновків аудиторів, коли тендерна документація не відповідає вимогам Закону; супровідні документи містять помилки; процедура закупівлі вибрана неправомірно. Аналізуйте і не повторюйте порушень
1756

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді