Постачання медвиробів: Який код ПДВ-пільги зазначити в ПН

У податковій накладній на медичні товари для боротьби з коронавірусом, які звільнені від оподаткування ПДВ, коректним буде вказати код пільги 14060544 у графі 9.

Скачати податкову накладну за новою формою

Постачання медвиробів: Який код ПДВ-пільги зазначити в податковій накладній

Відповідно до Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого Мінфіну №1307, у графі 9 табличної частини податкової накладної зазначається код пільги з ПДВ згідно з Довідником податкових пільг, який затверджений ДПС станом на дату складання податкової накладної.

Графа 9 заповнюється у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, звільнених від оподаткування ПДВ.

Томупри складанні ПН за операціями з постачання товарів, звільнених від оподаткування ПДВ, у графі 9 табличної частини податкової накладної зазначається код пільги 14060544.

За інформацією з сайту ДПС

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2523

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51336

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді