Єдиний рахунок — Мінфін виніс на обговорення

Мінфін оприлюднив для обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до пункту 1.2 розділу І Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України».

Зразок заповнення Звіту з ЄСВ за квітень 2020 року СКАЧАТИ

У ньому єдиний рахунок Мінфін відніс:

  • до небюджетних рахунків;
  • рахунків із спеціальним режимом використання

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу Мінфін прийматиме у письмовій/електронній формі протягом 20 робочих днів з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Мінфіну.

Із проєкту наказу Мінфіну «Про внесення змін до пункту 1.2 розділу І Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах ДКС України»

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54594

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2523

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81657

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді