Чи має право на підвищену ПСП студент та за яких умов

Перевірте, чи правильно нараховуєте зарплату

Податківці роз’яснили, якщо студент, отримує стипендію з бюджету — податкову соціальну пільгу (ПСП) до зарплати працівника, який є студентом, не застосовують.

Чи має право на підвищену ПСП студент та за яких умов

Якщо студент не отримує дохід у вигляді стипендії або отримує стипендію, яку виплачують не з бюджету, він має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді зарплати, на суму ПСП — 1576,50 грн (150% суми пільги, яка визначена за пп. 169.1.1 ПК).

ЗІР, підкатегорія 103.08.02

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54810

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2548

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81783

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді