МОЗ: отримайте безкоштовну медичну онлайн-консультацію

МОЗ запроваждує нову безкоштовну онлайн-послугу.

Скористайтеся готовими прикладами експерта з питань соціального страхування

МОЗ: отримайте безкоштовну медичну онлайн-консультацію

До 1 червня включно кожен українець має можливість отримати безкоштовні медичні аудіоконсультації від терапевта.

Аудіоконсультації онлайн дають змогу дистанційно отримати фахову пораду, що дуже актуально та зручно не тільки під час поступового виходу з карантину, а й у повсякденному житті. Користування такою послугою знижує ризик виникнення ускладнень хвороби, адже професійну консультацію можна отримати не виходячи з дому.

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

Для тих, хто хоче пройти дистанційне попереднє тестування на симптоми коронавірусної інфекції, DOC.ua також пропонує послуги онлайн-перевірки за допомогою спеціального додатка на власному сайті або у Telegram і Viber.

Для того, щоб скористатися цією безкоштовною послугою, треба заповнити анкету на сайті DOC.ua та дочекатися зв’язку з лікарем.

Послуга доступна з 08:00 до 21:00 щодня, без вихідних.

За інформацією з сайту МОЗ

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Кошти на передплату періодики: чотири неочевидних джерела

Тримайте поради експертки, які допоможуть знайти кошти на передплату професійних видань для бухгалтерів. Брак фінансування, який через війну суттєво зачепив бюджетні установи й організації, водночас показав їхні можливості – вихід є завжди.
66

Індексація зарплати 2024

У 2024 році відновлена індексація зарплати. Які правила для нарахування індексації у 2024 році, як індексувати зарплату, якщо оклад змінюється та якщо не змінювався – дивиться приклади та пояснення від експерта.
42806

Облік грошових коштів

Кожній установі доводиться обліковувати грошові кошти. А облік грошових коштів в державному секторі, як ніде, жорстко регламентований. Тож розглянемо, як вести облік грошових коштів правильно.
11192

Авансовий звіт у 2024 році: бланк та приклад заповнення

Для бухгалтера звична практика – видати працівникам аванс на відрядження, отримати від них авансові звіти, відшкодувати витрати за час поїздки. Та чи певний бухгалтер, що працівник подав авансовий звіт правильно? Надаємо бланк та приклад заповнення.
173191

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді