COVID-19: 20% від усіх захворілих – медики

Високий відсоток захворюваності на COVID-19 серед медичних працівників пов'язаний з тим, що медична система України була не готова до епідемії. Про це заявив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Скористайтеся готовими прикладами експерта з питань соціального страхування

COVID-19: 20% від усіх захворілих – медики

Міністр висловив велику подяку нашим медикам, які опинилися на передовій боротьби з вірусом. Він зазначив, що на жаль, близько 20% усіх інфікованих коронавірусом, тобто 4111 медиків - хворі на коронавірусну хворобу. Це трапилось через те, що на початок епідемії не було в достатній кількості ані засобів індивідуального захисту, ані респіраторів, ані масок. Також не були прораховані маршрути доставки хворих. Куди має приїхати хворий - визначалося вже у розпалі епідемії.

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

Він також зазначив, що окрім забезпечення лікарів всіма необхідними засобами, треба також забезпечити 3-місячний запас засобів індивідуального захисту, які використовують медики при лікуванні інфекційних хвороб. Наразі прораховується яка кількість грошей для цього необхідна. І весь цей запас має бути одразу і безпосередньо у лікарнях.

За інформацією з Урядового порталу

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Касова книга – бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34575

Мінімальна зарплата у 2024 році

В нашій статті – як мінімальна зарплата в Україні у 2024 році впливає на основні соціальні показники та податки: виплати бюджетникам, пенсії, мінімальний розмір ЄСВ та мінімальну пенсію.
10672

Стаж служби в ОМС: як обчислювати швидко та без помилок

Вислуга років пов’язана з певними заохоченнями, які отримують службовці органів місцевого самоврядування. Через це питання кількості місяців стажу є суттєвим: це й надбавка, й додаткові дні відпустки. Як визначається стаж в ОМС – у цьому огляді.
13992

Облік лікарських засобів та медичних виробів: приклади від експерта

Як МОЗ рекомендує ЗОЗ вести бухгалтерський облік медикаментів та медичних виробів – у публікації розглянемо загальні положення, що стосуються як медзакладів, що є бюджетними установами, так і реорганізованих медзакладів-КНП.
27774

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді