Мінекономіки: розроблено проект постанови для регуляції роботи Prozorro-Market

Міністерство розвитку економіки та торгівлі опублікувало проєкт постанови “Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу”. Ця постанова установить правила роботи державного онлайн-магазину для допорогових закупівель Prozorro Market.

Приєднуйтеся до щосезонного Elite-клубу закупівельника

Мінекономіки: розроблено проект постанови для регуляції роботи Prozorro-Market

Як зауважила перший заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді, відбудеться повноцінний запуск Prozorro Market, що дозволить малому та середньому бізнесу розширити ринок збуту своєї продукції, а державним установам — в кілька кліків купувати товари широкого вжитку: пальне, канцелярію, комп`ютерну техніку, побутову хімію, меблі, продукти тощо.

Розрахунок гарантуватиме держава, і він триватиме максимум 2 тижні. Повноцінний запуск Prozorro Market допоможе МСБ розширити ринки збуту та отримати додаткові джерела заробітку. Потенційний обсяг ринку на Prozorro Market становить 23 млрд грн.

УВАГА!!! -40% на Експрес-курс для фахівців з публічних закупівель

Завдяки новій редакції Закону “Про публічні закупівлі” Prozorro Market вже отримав статус офіційної бази пропозицій від постачальників.

Завершальний крок, необхідний для повноцінного запуску — прийняття Кабміном постанови, що дасть змогу державним замовникам користуватися Prozorro Market у закупівлях до 200 тисяч гривень (а окремим замовникам, що є монополістами у своїй галузі — до 1 млн грн).

Наразі робити замовлення у Prozorro Market можна лише до 50 тисяч гривень.

За інформацією з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Планування закупівлі електричної енергії в бюджетних установах

Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
38772

Чи можливі централізовані закупівлі за рішенням територіальної громади

Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
2247

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді