Субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій буде легше отримати

Скористайтеся готовими прикладами експерта з питань соціального страхування

Уряд спростив для місцевих бюджетів порядок та умови отримання субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій буде легше отримати

Так, з умов надання цієї субвенції вилучено такі:

  • спрямування субвенції на проекти, реалізація яких забезпечує комплексний підхід до розв’язання проблеми, який передбачає впровадження комплексу взаємопов’язаних заходів (крім здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2);
  • наявність актуальної містобудівної документації на місцевому рівні (наявність актуальних генеральних планів);
  • відповідність об’єктів (заходів) оптимальним мережам соціальної інфраструктури та доступності публічних послуг у відповідних сферах.

Окрім цього, пріоритетність фінансування проектів за рахунок субвенції комісія Мінрегіону не визначатиме з урахуванням кількості населення, на яке поширюється позитивний вплив реалізації відповідних проектів. Таку норму теж вилучили.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» від 27.05.2020 № 411

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100121

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40566

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68029

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3736

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді