Антикорупційна декларація: відколи не потрібно повідомляти про зміни в майновому стані

НАЗК роз’яснило, з якого часу можна не подавати повідомлення про суттєві зміни майнового стану суб’єкта декларування.

Особа, що припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язана наступного року подавати в установленому порядку декларацію за минулий рік.

Тобто якщо особа не виконує функції держави або місцевого самоврядування з серпня 2016 року, а декларацію подала у лютому 2017 року, то її обов’язок подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані припинився в момент подачі декларації.

Джерело: Рішення НАЗК «Про затвердження Змін до Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю» від 02.02.2018 № 118

Антикорупційна декларація: відколи не потрібно повідомляти про зміни в майновому стані  Приклад заповнення електронної декларації

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
297361

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді