«Карантинні» закупівлі: апарати ШВЛ замовляють з переплатою

Тепер і Управління комунального господарства Токмацької міської ради уклало угоду на поставку апаратів штучної вентиляції легень з переплатою. Загальна вартість закупівлі 1,16 мільйонів гривень.

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

«Карантинні» закупівлі: апарати ШВЛ замовляють з переплатою

За умовами контракту управління отримає два апарати ШВЛ у комплектації: вентиляційний прилад WM 27970 VENTIlogic LS – 1 шт; зволожувач медичний «Мedicare» VH-3000 – 1 шт; контур дихальний багаторазового використання «Medicare» (з вологозбірником) – 2 шт; камера зволожувача «Medicare» стандартна/педіатрична багаторазового використання – 1 шт.

Апарати призначені для місцевої лікарні інтенсивного лікування.

Раніше апарат ШВЛ ідентичної комплектації замовила Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня. Угоду було укладено з ТОВ «Науково-практичний медичний центр «Укртелемед» за ціною 437 тисяч гривень, що на чверть дешевше нинішньої ціни апарату.

В обох випадках закупівлю проведено без конкурсу, з огляду на необхідність запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби Covid-19.

За матеріалами з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3559

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34674

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5599

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді