Отримання субсидії: оновлено підхід для визначення сукупного доходу сім’ї

Кабмін затвердив порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї для усіх видів державної соціальної допомоги.

Скористайтеся готовими прикладами експерта з питань соціального страхування

Отримання субсидії: оновлено підхід для визначення сукупного доходу сім’ї

Про це народний депутат Олексій Гончаренко повідомив на своєму Телеграм-каналі.

Кабмін також установив, що:

  • перерахунок допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, яка виплачувалася в січні-червні 2020 р., проводиться з 1 січня 2020 р. у розмірі, що становить 2,9 розміру прожиткового мінімуму, на дітей з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування, 3,5 розміру прожиткового мінімуму;
  • з 1 липня 2020 р. призначення і виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та допомоги на дітей одиноким матерям особам, у яких закінчився строк таких виплат у березні-червні 2020 р., здійснюється лише після подання нової заяви з необхідними документами;
  • державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям та допомога на дітей одиноким матерям особам, які звернулися за її призначенням у липні-серпні 2020 р., призначається і виплачується, починаючи з липня 2020 року.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
53249

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
8281

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
5877

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді