Держдопомога новонародженим: розроблено зручний механізм монетизації

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Родини, які 2020 року не отримали «пакунок малюка» при народженні дитини, одержать грошову компенсацію від держави розмірі 5000 грн.

Скористайтеся готовими прикладами експерта з питань соціального страхування

Держдопомога новонародженим: розроблено зручний механізм монетизації

У звʼязку зі складністю та тривалістю тендерних процедур закупівля «пакунку малюка» станом на червень не відбулась, а отже, виникла необхідність розроблення іншого механізму, що дозволив би вчасно надати державну допомогу родинам, які мають новонароджених дітей та не можуть бути забезпечені зазначеною натуральною допомогою.

Міністерство фінансів підтримало пропозицію Міністерства соціальної політики та долучилося до розроблення процедури монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

29 липня 2020 року Уряд прийняв постанову Кабміну«Про виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на дітей, які народились у 2020 році та не отримали «пакунок малюка».

Відтепер кожна сімʼя, яка має новонароджену дитину та не отримала натуральної допомоги «пакунок малюка», зможе скористатись своїм правом на грошову компенсацію від держави у розмірі 5000 гривень. Ці кошти надійдуть на спецрахунки, що будуть відкриті у вигляді окремої картки у найближчих для заявників відділеннях АТ КБ «ПриватБанк».

Мінфін зі свого боку забезпечив, щоб процедура отримання коштів була спрощеною та зручною для родин.

За матеріалами з Урядового порталу

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2025: розміри

Прожитковий мінімум на 2025 рік встановлює Держбюджет-2025. У статті продемонструємо розміри прожиткового мінімуму 2025, а також розглянемо, на які виплати впливає його розмір.
16149

Розрахунок пенсії в Україні 2025: правила

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати
90419

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру в низці випадків — при нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соціальних виплат. У консультації пояснюємо, як дізнатися свій страховий стаж та які періоди до нього включати
68821

Виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю
3200

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді