Співпраця служби зайнятості з роботодавцями, місцевими органами влади, зокрема ОТГ, підрозділами соціальних Фондів, допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення.
Готовий зразок довідки-розрахунку на виплату зарплати СКАЧАТИ
Зокрема, консультанти роботодавців та рекрутери обласної служби зайнятості допомагають підібрати кваліфікований персонал, підготувати текст оголошень вакансій з подальшим їх розміщенням, сприяють у проведенні співбесід роботодавців із кандидатами на робочі місця та організовують зустрічі з шукачами роботи тощо.
Щодня до бази вакансій надходять десятки повідомлень про вільні робочі місця. Станом на 13 серпня 2020 року залишилось 1,7тис. вакансій.
Звертаємо увагу бухгалетра-кадровика: для оперативної роботи зі службою зайнятості, подання інформації в режимі онлайн, Ви може зареєструватися в «Електронному кабінеті роботодавця» (https://www.dcz.gov.ua/cabinet).
За матеріалами Держпраці
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Форма № 4-ПН стосується масового вивільнення працівників. Перевірте, чи ви маєте звітувати за нею та вчасно подайте звіт. Зразок заповнення від експерта - у статті
Для встановлення єдиних правил і уникнення порушень з оплати праці працівникам, в установі потрібно затвердити локальний нормативний документ, тобто – положення про оплату праці.
15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.