Замовники проводять закупівлі, створюють, розміщують, оприлюднюють, обмінюються інформацією і документами в електронному вигляді в електронній системі закупівель (ЕСЗ).
Електронна система закупівель постійно розвивається, тому важливо бути у курсі всіх змін. Станьте впевненим фахівцем у школі "Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти".
На одному з уроків експерти Оксана Соколова (головред журналу "Держзакупівлі") та Анна Костирєва (проєктний менеджер майданчика «Держзакупівлі.Онлайн») пояснюють, за яким порядком працює Електронна система закупівель та як вибрати електронний майданчик. Адже нововведень в їхній роботі протягом останнього півріччя чимало.
ПЕРЕГЛЯНУТИ УРОК
✔️Спрощена закупівля ✔️Закупівлі поза системою ✔️Інструмент Prozorro Market ✔️Закупівлі через ЦЗО
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
Сотні закупівельників уже пройшли навчання, яке тепер допомагає їм у роботі. Випускники Вищої школи Закупівельника поділилися, як навчання вплинуло на їхню кар'єру.
Переговорна процедура закупівлі 2020 та її алгоритм простіший, аніж конкурентних процедур. Попри це в ньому чимало місць, де замовник може помилитися — обґрунтування, документи від учасника, кваліфікація, відсутність підстав для відхилення за статтею 17, забезпечення. Усі застереження та поради — у цій статті.
Уповноважена особа з питань закупівель звільняється і не може завершити закупівлю, яку розпочала. Як бути?