26.11.2020 набув чинності Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 03.11.2020 № 941-IX.
Лікарняні: як простій та відпустки впливають на їх розмір

Документом, зокрема, усувається обмеження щодо фінансування ФССУ у період дії карантину:
- одноразових страхових виплат у разі стійкої втрати працездатності або смерті потерпілого на виробництві;
- спеціальних медичних та постійних сторонніх доглядів, побутового обслуговування, зокрема, для осіб з інвалідністю;
- ліків і виробів медичного призначення для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю;
- санаторно-курортного лікування потерпілих, осіб з інвалідністю;
- а також реабілітаційного лікування працюючих після перенесених захворювань і травм.
Виплата нарахованих коштів на медико-соціальні послуги за увесь період, протягом якого діяли обмеження, буде здійснена Фондом найближчим часом.
За матеріалами ФССУ
Вихід з карантину. Відпускні. Лікарняні + офіційний СЕРТИФІКАТ
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру в низці випадків — при нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соціальних виплат. У консультації пояснюємо, як дізнатися свій страховий стаж та які періоди до нього включати
Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю
Як правильно оформити заяву та наказ про відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами? Готові зразки документів та особливості їх оформлення – у статті.
Сім'я військового, який загинув, захищаючи Батьківщину, має право отримати компенсацію – одноразову грошову допомогу (ОГД). Зазначену гарантію держава обіцяє сплатити родині загиблого військового. Що змінилося у виплаті одноразової грошової допомоги у 2025 році - розглянемо детальніше це питання.
Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2025 року, розмір якого визнає Держбюджет-2025