Що врахувати в технічному завданні для закупівлі електроенергії
На перший погляд, здається, що замовник не зобов’язаний перевіряти у цій ситуації постачальника. Так, замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі на підставі пункту 2 частини 2 статті 40 Закону № 922, якщо роботи, товари чи послуги може виконати, поставити чи надати виключно певний суб’єкт господарювання та на ринку немає конкуренції з технічних причин. І в цьому випадку законодавець дозволяє не вимагати від учасника підтвердження відсутності підстав для відмови йому в участі у процедурі закупівлі за частиною 1 статті 17 Закону № 922.
Однак зважте, що ліквідація — це припинення діяльності суб’єкта підприємницької діяльності, якого господарський суд визнав банкрутом, для того щоб провести заходи із задоволення визнаних судом вимог кредиторів за рахунок продажу його майна.
Де про це подивитися:
Із дня, коли господарський суд ухвалив постанову про визнання боржника банкрутом і відкрили ліквідаційну процедуру, господарська діяльність банкрута завершується і у нього не виникає жодних додаткових зобов’язань, у тому числі зі сплати податків і зборів/обов’язкових платежів. Виняток — витрати, безпосередньо пов’язані з ліквідаційною процедурою.
Тобто підприємство-теплопостачальник наразі не має необхідного обсягу повноважень, як і можливості укладати господарський договір та його виконувати. Тож такий договір вважатимуть недійсним.
Журнал «Держзакупівлі» продовжуює проводити гарну традицію —засідання Eliteclub закупівельника. Спікер Eliteclub закупівельника — Ярослава Дуброва, одна із найдосвідченіших експерток в сфері закупівель. У програмі заходу передбачено: ✐ Можливість опрацювати власну закупівлю. Навчання можливе як онлайн, так і офлайн - обирай зручний варіант!
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.