30 грудня 2020 року о 10-00 Державною аудиторською службою заплановано проведення круглого столу для представників громадськості та експертів «Антикорупційна програма ДАСУ на 2021–2024 роки: запобігаємо, протидіємо та реалізуємо».
Єдиний закупівельний словник 2020 автоматизований ►►►
Учасники круглого столу зможуть подати свої зауваження та пропозиції.
Проект програми розміщений на офіційному веб-сайті Держаудитслужби у розділі «Регуляторна діяльність та консультації з громадськістю»/«Консультації з громадськістю»/«Електронні консультації з громадськістю» за посиланням: http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/169283
У зв’язку з карантином, захід відбудеться онлайн, у режимі відеоконференції.
За матеріалами ДАСУ
За нетривалі місяці проведення спрощених закупівель у замовників з’явилося чимало запитань. Дамо відповіді на п’ять найактуальніших!
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Мінекономіки роз’яснило (лист від 21.06.2023 № 33-11/282) особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.
Чи мають право аудитори вимагати, щоб замовник розірвав договір про закупівлю? Що робити в такій ситуації — покажемо на прикладах із судової практики.
Моніторинг закупівлі може початися внаслідок спрацювання ризик-індикаторів, які визначаються системою в автоматичному режимі на основі закладених алгоритмів. Індикатори ризиків допомагають Держаудитслужбі відібрати ті процедури закупівлі, у яких замовники припустилися порушення або ж потенційно можуть це зробити. Далі — такі процедури досліджують аудитори під час моніторингу закупівель та приймають остаточне рішення.
До вашої уваги приклади висновків аудиторів, коли тендерна документація не відповідає вимогам Закону; супровідні документи містять помилки; процедура закупівлі вибрана неправомірно. Аналізуйте і не повторюйте порушень
Який орган здійснює перевірки закупівель та як державні аудитори їх проводять - про це детальніше.