Єдиний рахунок: нюанси заповнення платіжки на сплату

Для зарахування коштів на єдиний рахунок платник повинен буде заповнювати розрахунковий документ на переказ відповідно до вимог Порядку, затвердженого Наказом №666.

Об'єднана звітність: коли і як подавати податковий розрахунок «Довідковий»

Єдиний рахунок: нюанси заповнення платіжки на сплату

Реквізит «Призначення платежу» повинен буде заповнюватися з урахуванням вимог, визначених п. 1 розд. II Порядку, таким чином:

  • поле №1: заповнюється сума цифрами, гривні від копійок відділяються комою «,», копійки позначаються двома знаками;
  • поле №2: заповнюється податковий номер (має 8-10 знаків у символьному форматі);
  • поле №3: заповнюється код класифікації доходів бюджету / технологічний код єдиного внеску (має 8 цифр);
  • поле №4: заповнюється код адміністративно-територіальної одиниці за КОАТУУ (має 10 цифр);
  • поле №5: заповнюється номер рахунку для зарахування коштів до відповідного бюджету/рахунку для зарахування єдиного внеску (має 29 знаків у символьному форматі);
  • поле №6: заповнюється код одержувача (має 8 цифр);
  • поле №7: заповнюється дата податкового повідомлення-рішення / рішення / вимоги / та/або рішення щодо єдиного внеску, за яким здійснюється сплата (формат – ДД.ММ.РРРР);
  • поле №8: заповнюється номер податкового повідомлення-рішення / рішення / вимоги/ та/або рішення щодо єдиного внеску, за яким здійснюється сплата;
  • поле №9: заповнюється виключно платником податків, який сплачує авансові внески з податку на прибуток;
  • поле №10: заповнюється виключно платником податків, який сплачує акцизний податок під час придбання марок або під час погашення податкового векселя з кодом ознаки «6»;
  • поле №11: заповнюється роз’яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі;
  • поле №12: не заповнюється;
  • поле №13: не заповнюється;
  • поле №14: заповнюється розділовий знак «;»*; заповнюється символьний знак «#». Зазначення знака «#» є обов’язковим.

За матеріалами ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
47620

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
36414

Єдиний рахунок 2024 – переваги та недоліки

Перехід на Єдиний рахунок для сплати податків, зборів та ЄСВ – це добровільний крок. Але зважте: якщо на нього перейти, то до кінця звітного року вже відмовитися буде не можна. Як працює ця дана система – у статті.
6960

Рахунки ЄСВ 2024

Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).
3117

Земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
54100

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді