Заступник Міністра соцполітики Віталій Музиченко розповів про переведення з вересня 2021 року пенсійних нарахувань на банківську карту одержувача виплат та запевнив, що це можна зробити в один дотик.
Доплата за роботу з деззасобами - аргументи для ревізорів

Він зазначив, що пенсіонер або одержувач соцдопомоги зараз обирає банківську установу, звертається туди, оформляє рахунок. Інформація про цей рахунок надходить з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату. Людині повторно нікуди ходити не треба.
Доставка пенсій додому буде здійснюватися тільки маломобільним категоріям, зокрема, особам з інвалідністю I групи, тим, хто старше 80 років, хто за висновком ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) потребує стороннього догляду.
До 1 вересня людина може самостійно вибрати один із понад 40 уповноважених банків, який для неї буде зручним, відповідатиме її вимогам. Якщо громадяни до вересня не оберуть банк, то орган, який здійснює виплату, має самостійно відкрити банківські рахунки в уповноваженому банку та поінформувати громадян про це.
За матеріалами Урядового порталу
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання — у консультації
За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників
Як передати товарно-матеріальні цінності новій матеріально відповідальній особі
Якщо основний засіб вибуває з установи через його ліквідацію або часткову ліквідацію, таке вибуття оформляють актом. Акт списання буває чотирьох видів. Наразі поговоримо про акт списання основних засобів
Книги обліку розрахункових операцій (КОРО) ведуть установи при проведенні готівкових розрахункових операцій у визначених законодавством ситуаціях. Розглянемо коли їх бюджетній установі вести обов’язково, а коли можна обійтися й без них?