Мінекономрозвитку роз’яснило, до кого і як застосовувати санкції, запроваджені новим рішенням РНБО «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 21.06.2018 (далі — Рішення).
Уточнений перелік іноземних фізичних та юридичних осіб, юридичних осіб, які знаходяться під контролем іноземної юридичної особи чи фізичної особи — нерезидента, до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), у т. ч. у яких заборонено закуповувати товари, роботи та послуги для потреб держави, наведений у додатках 1 і 2 до Рішення.
Тож Мінекономрозвитку додатково до листа від 19.06.2018 № 3304-04/26252-07 нагадало замовникам, що під час закупівель товарів, робіт і послуг вони мають враховувати вимоги Закону України «Про санкції» від 14.08.2014 № 1644-VII та Рішення.
Зокрема, під заборону закупівлі і використання державними органами, підприємствами, установами і організаціями потрапили такі програмні продукти, як «Система управління бюджетною установою Афіна», «Система управління бюджетною установою jSolutions», «Система управління бюджетною установою jПарус», «Комплексна система автоматизації управління бюджетною установою Парус-Бюджет, версія 8».
Лист Мінекономрозвитку від 07.09.2018 № 3304-04/39245-06
Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
Замовник має оприлюднювати звіт про укладений договір, укладений без використання електронної системи закупівель. Тримайте покрокову інструкцію.
Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.