Наказом від 23.04.2021 р. № 858 Мінекономіки затвердило нову форми повідомлення про можливе зупинення (скорочення) виробництва.
ТЕСТ для бухгалтера: Як організувати і оплатити роботу у період карантину

У формі повідомлення Центру зайнятості про можливе зупинення (скорочення) виробництва роботодавець вказуватиме:
- дату,
- причину та орієнтовну тривалість зупинення (скорочення) виробництва,
- структурні підрозділи/цехи/підприємство, яких торкнеться таке зупинення (скорочення).
Головною відмінністю від попередньої форми такого повідомлення є те, що його тепер подаватимуть за місцем провадження госпдіяльності.
У формі вказують як місце провадження діяльності роботодавця, так і його місцезнаходження за даними ЄДР.
Наказ вступив в дію з дня його публікації.
Якщо припуститеся помилок у розрахунково-платіжній відомості працівника, ризикуєте отримати чималі штрафи. Ми допоможемо цього уникнути.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Передача комунального майна з балансу на баланс між установами потребує правильного документального оформлення та бухгалтерського обліку. Які акти складати, які проведення застосовувати, як обліковується прийняття майна — розповідємо в статті
Як і інші господарські операції, нарахування зарплати працівникам бухгалтер відображає в бухгалтерському обліку. Для цього він заповнює меморіальний ордер № 5 «Зведення розрахункових відомостей із заробітної плати та стипендій». Підкажемо, як це зробити правильно
У бюджетній сфері безоплатна передача – поширене явище. Коли відбувається безоплатна передача основних засобів? Як різнитиметься оцінка активу залежно від ситуації та як відображати ці операції в бухобліку? Розглянемо детальніше.
Щоб правильно здійснити списання дебіторської заборгованості під час воєнного стану — скористайтеся порадами у статті. Підкажемо, як бути зі списанням дебіторської заборгованості строк позовної давності якої минув. Скачайте приклади проводок і працюйте з легкістю.
Господарський договір бюджетної установи — типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?