Для українців на окупованих територіях запровадять тимчасове посвідчення

Уряд розпочинає експериментальний проєкт з оформлення тимчасового посвідчення громадянина України для українців, які перебувають на територіях, де ведуться бойові дії або які тимчасово окуповані рф.

Для українців на окупованих територіях запровадять тимчасове посвідчення

ШПАРГАЛКА БУХГАЛТЕРА НА 2024 РІК

На засідання Уряду 23 лютого погоджено пропозицію стосовно реалізації протягом двох років експериментального проєкту щодо оформлення тимчасового посвідчення громадянина на територіях, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих рф. Затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту.

Порядок визначає процедуру реалізації експериментального проєкту щодо оформлення тимчасового посвідчення громадянина України громадянам України, які перебувають на територіях, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих рф, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначена дата завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації:

  • особам, які втратили паспорт громадянина України, на імʼя яких із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру оформлено паспорт громадянина України та/або паспорт громадянина України для виїзду за кордон, або щодо яких наявна інформація про оформлення паспорта громадянина України/паспорта громадянина України для виїзду за кордон, яка зафіксована у формі електронних даних у відомчій інформаційній системі ДМС;
  • особам до 18 років, щодо яких відсутня інформація в Реєстрі або у відомчій системі ДМС.

Нагадаємо, в Україні знову продовжили строк дії воєнного стану та загальної мобілізації.

Джерело: Telegram-канал Тараса Мельничука

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Скорочення працівників

Алгоритм скорочення працівників під час карантину й не тільки розглянемо у даній консультації.
8052

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
12383

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
77914

Наказ про відкликання з відпустки

Відкликання з відпустки працівника – чи можна це зробити? Як скласти розпорядження про відкликання з відпустки, наказ? Роз’яснимо покроково.
47146

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді