Так, у разі виявлення несправностей РРО, а також пошкодження засобів контролю, повідомлення в довільній формі надсилається письмово або засобами телекомунікацій до:
- контролюючого органу, у якому суб’єкт господарювання зареєстрований платником податків – протягом двох робочих днів після дня виявлення несправностей чи пошкодження;
- центру сервісного обслуговування – протягом робочого дня, в якому виявлено несправності чи пошкодження.
У разі виявлення несправностей ПРРО суб’єкт господарювання зобов’язаний протягом дня, в якому виявлено несправність, засобами телекомунікацій повідомити про це контролюючий орган, виробника ПРРО або центр сервісного обслуговування за встановленою формою.
Форму № 2-ПРРО затверджено наказом Мінфіну № 317 (додаток 2 до Порядку № 317).
Нормами Закону № 265 не передбачено відповідальності до суб’єкта господарювання у разі не повідомлення контролюючого органу про виявлення несправностей РРО або ПРРО, а також пошкодження засобів контролю.
Проте, звертаємо увагу, що за непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО застосовуються фінансові санкції передбачені ст. 17 Закону № 265.
За матеріалами ДПС
Якщо Ви покажете керівнику цей іменний сертифікат, він вас ще більше поважатиме і цінуватиме. Адже він буде впевнений, що саме завдяки Вам ревізори підуть з установи з нульовим актом.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.