Як оплатити працю фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Мінекономіки розробило проєкт постанови КМУ «Деякі питання оплати праці фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб».

як оплатити працю фахівця із супроводу ветеранів війни

Калькулятор індексації зарплати

У Розділі XLIII Схеми тарифних розрядів посад керівних, наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників, професіоналів, фахівців та інших працівників бюджетних установ, закладів та організацій (додаток 2 до Постанови № 1298) пропонують виокремити діапазон тарифних розрядів за ЄТС для посади – Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

Посадовий оклад фахівцю із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб пропонують визначати за 11–14 тарифним розрядом за ЄТС.

Цим фахівцям виплачуватимуть надбавку за особливий характер праці у розмірі до 50% посадового окладу за фактично відпрацьований час.

Критерії щодо визначення конкретного розміру надбавки визначатиме керівник відповідної установи, закладу та організації залежно від своєчасності та якості наданих послуг та виключно в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисі.

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата декретних у 2024 році

Декретні виплати у 2024 році: ➤ підстава для нарахування ➤ тривалість декрету ➤ розрахунок декретних ➤ обмеження розміру декретних ➤ приклади розрахунку ➤ лікарняні та допомога по вагітності під час війни
50470

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
82991

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2321

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
4150

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді