Як отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Податківці роз’яснили який порядок дій для отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

витяг з реєстру неприбуткових установ та організацій

Бронювання працівників: Мінекономіки роз’яснює зміни

Щоб отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій установі необхідно звернутись із запитом до органу ДПС за основним місцем обліку.

Форма витягу наведена у додатку 3 до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою КМУ від 13.07.2016 №440.

Запит про отримання витягу можна подати в один із таких способів:

  • поштою;
  • безпосередньо до контролюючого органу;
  • засобами інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет» (cabinet.tax.gov.ua) через розділ «Листування з ДПС».

Усі розділи запиту потрібно заповнити. У запиті зазначається код згідно з ЄДРПОУ неприбуткової організації, який є критерієм пошуку відомостей у Реєстрі.

Запит обов’язково повинен бути підписаний керівником або особою, що має право підпису документів неприбуткової організації, із зазначенням дати.

Строк надання адміністративної послуги – 3 робочих дні.

Витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій або Повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі неприбуткових установ та організацій:

  • надсилається поштою за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків;
  • особисто вручається платнику податку (його представнику) за основним місцем обліку платника податків;
  • надсилається засобами інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет».

Також користувачі мобільного застосунку «Моя податкова» у розділі «Реєстри» можуть отримати інформацію з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

За інформацією ГУ ДПС в Харківській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152357

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82750

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106162

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9544

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді