Кабмін затвердив Порядок подання інформації щодо пільг із сплати за землю

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Новий Порядок зобовязує ОМС подавати інформацію щодо встановлення податкових пільг із сплати плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

пільги сплата за землю

Працівник відсутній на роботі: дії роботодавця

Постнова Кабінету Міністрів від 03 вересня 2024 р. № 1007 була вже опублікована на урядовому порталі. 

Що передбачає новий порядок

  1. Порядок визначає процедуру інформування про встановлення податкових пільг із сплати плати за землю (земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності) та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Податкові пільги встановлюються на підставі рішень  про обов’язкову евакуацію та розповсюджуються на фізичних та юридичних осіб.
  2. Сільські, селищні, міські ради та військові адміністрації чи військово-цивільні адміністрації щокварталу у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подають контролюючим органам за місцезнаходженням земельних ділянок, земельних часток (паїв), об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості станом на перше число відповідного кварталу інформацію щодо пільг із сплати плати за землю.
  3. Інформація подається згідно із затвердженим додатком (див. вкладений файл) стосовно кожного прийнятого у звітному кварталі рішення, змін, внесених до таких рішень, та скасування відповідних рішень
  4. Якщо попередня інформація була подана не в повному обсязі або містить помилки, потрібно подати уточнену інформацію з позначкою щодо помилки у графі «Примітка» у рядку, в якому виявлено помилку.
  5. Інформація щодо рішень подається засобами електронного зв’язку.

Приклад заповнення податкової декларації з плати за землю

декларація з плати за землю 2024

СКАЧАТИ ЗРАЗОК

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Єдиний рахунок 2025: переваги та недоліки

Перехід на Єдиний рахунок для сплати податків, зборів та ЄСВ — це добровільний крок. Однак зважте: якщо на нього перейти, то до кінця звітного року вже відмовитися буде не можна. Як працює ця дана система — у статті.
10201

Екологічний податок 2025: ставки і строки

Екологічний податок 2025 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування — все це у даному огляді
40904

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після початку війни об’єктивних підстав для надання матеріальної допомоги, на жаль, побільшало
387815

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
41345

ЄСВ 2025: ставка, сплата, звітність

ЄСВ у 2025 році становить 22% для працівників без інвалідності. У статті поговоримо про мінімальний ЄСВ 2025 та максимальний розмір єдиного соціального внеску.
19813

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді