Як подавати звіт № 4-ПН про заплановане масове вивільнення працівників

Форма звітності № 4-ПН подається роботодавцем у разі запланованого масового скорочення працівників.

Які строки подання форми звітності № 4-ПН Інформація про заплановане масове вивільнення працівників

Калькулятор стажу

Строки її подання  залежать від конкретних обставин і категорії звільнених:

  1. Загальний строк: Не пізніше ніж за два місяці до запланованого вивільнення.
  2. Для державних службовців: Не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення (відповідно до п. 1 та 11 ч. 1 ст. 87 Закону «Про державну службу»).
  3. Для працівників, які підпадають під дію п. 6 ч. 1 ст. 41 Кодексу законів про працю України: Не пізніше ніж за 10 календарних днів до вивільнення.

Важливо! Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, то днем закінчення строку подання інформації вважається перший після нього робочий день.

Детальніше про форму звітності № 4-ПН:

  1. Для чого потрібна: Ця форма дозволяє центрам зайнятості своєчасно реагувати на ситуацію з масовими звільненнями та надати необхідну допомогу працівникам у пошуку нової роботи.
  2. Куди подавати: Інформація подається до міських, районних і міськрайонних центрів зайнятості та філій регіональних центрів зайнятості за місцем провадження господарської діяльності.  
  3. В якому вигляді подавати: Форму можна подати в електронному вигляді (з накладенням кваліфікованого електронного підпису) або у паперовому вигляді (із засвідченням підписом керівника або особи, відповідальної за подання інформації).

Джерело: офіційний сайт Донецького обласного центру зайнятості

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників – зміни з 01.12.2024

15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
14126

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
9821

Гнучкий режим роботи

Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
12962

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді