Колеги, пропонуємо вам доєднатися до марафону здоров’я! Гайда разом підтримувати та прокачувати себе.
🙂МАРАФОН ТИЖЕНЬ 1: Дихання як джерело енергії та духовного здоров’я
Перший тиждень марафону присвячений диханню, тож опануємо дихальні вправи, що допоможуть вам зняти напруження та розслабитися.
Уже кілька років українці живуть у надважких стресових умовах війни. Годі й уявити, якої шкоди зазнало наше здоров’я вже та які наслідки матимемо в майбутньому.
Більшість із нас нині, як у тій приказці: «Здоров’я як щастя. Коли його не помічаєш, значить, воно є». Однак, коли існує перманентна загроза життю, немає змоги думати про інші проблеми. Тож ми задумалися: чи отримує тема здоров’я належну увагу? Відповідь не забарилися.
Тому наше видавництво оголошує з питання здоров’я АЛЯРМ! Ініціюємо для вас спеціальний марафон — Дні здоров’я з Експертус. Разом прокачаємо навички:
- правильно дихати;
- дотримувати водного балансу;
- збалансовано харчуватися;
- управляти стресом.
Ніякі поради не замінять справжньої перевірки організму в лікаря! Зізнаємося, нам теж мороз шкірою від тих кабінетів. Але що вдієш?
Протягом місяця очікуйте нових статей про здоров’я в журналі «Головбух Бюджет». Разом із нами виконуйте оздоровчі завдання та вправи. Можете поділитися посиланнями на статті в соцмережах. Будьмо здорові!
У статті визначимо, кому та в якому складі подавати річну фінзвітність. Обговоримо законодавчі вимоги до її заповнення та терміни подання.
Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2025 року, розмір якого визнає Держбюджет-2025
Для бухгалтера підготовка до фінзвітності без перебільшення — гаряча пора, чергова нагода перевірити, чи правильно він вів бухоблік. На допомогу – всі бланки
Мета військового збору випливає з самої назви – збільшити фінансування видатків на оборону України, зокрема фінансування ЗСУ. Військовий збір існує з 2014 року, але з 1 грудня 2024 року відбулося його збільшення. Про ставки військового збору, об’єкт оподаткування, правила сплати та декларування у бюджетників – у статті.
Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.