При цьому слід дотримуватися і термінів встановлених для надсилання повідомлень. Зокрема, при виявленні несправностей РРО, а також пошкодження засобів контролю – необхідно письмово або засобами телекомунікацій в довільній формі повідомити центр сервісного обслуговування протягом робочого дня, в якому виявлено несправності чи пошкодження.
До контролюючого органу, у якому суб’єкт господарювання зареєстрований платником податків, інформація направляється письмово або засобами телекомунікацій в довільній формі також протягом двох робочих днів після дня виявлення несправностей чи пошкодження. Якщо пошкодження виявлене у ПРРО, то платник засобами телекомунікацій має подати до контролюючого органу, за встановленою формою, відповідне повідомлення. Також слід направити повідомити виробнику програмного РРО та/або центру сервісного обслуговування (за наявності).
Крім того, у разі виявлення несправностей програмного РРО або його викрадення чи компрометації особистого ключа суб’єкт господарювання зобов’язаний протягом дня, в якому виявлено несправність, засобами Електронного кабінету або засобами телекомунікацій направити до контролюючого органу і виробника програмного РРО та/або центру сервісного обслуговування (за наявності) Повідомлення про виявлення несправностей програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 2-ПРРО.
Джерело: ДПС у Рівненській області
- ⭐️ Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2021 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в умовах посткарантину СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в дитячих садках СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні через COVID-19 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Зарплата в бюджеті СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️ПДВ у бюджетних установах СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні та декретні: як платити і звітувати у 2021 році СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.