Сьогодні українські громади отримали право управляти власними земельними ресурсами – тож наразі перед ними стоять амбітні завдання у цій площині та нові вимоги до планування територій на місцевому рівні
Раніше громада управляла територією, яка була в межах забудови населених пунктів. Наразі децентралізація значно розширила горизонти її управління - водні, лісові ресурси, землі сільськогосподарського призначення, а це означає, що потрібно не тільки провести інвентаризацію таких ресурсів та їх оцінку, але й розробити комплексні плани просторового розвитку.
У рамках проекту «Підтримка громад в управлінні землями», який запроваджує громадська спілка «Укргео», заплановані навчання та консультації, вивчення досвіду кращих практик управління земельними ресурсами, напрацювання пропозицій щодо розв'язання проблемних питань земельних відносин на національному рівні тощо.
Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України
- ⭐️ Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2021 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в умовах посткарантину СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Оплата праці в дитячих садках СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні через COVID-19 СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Зарплата в бюджеті СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️ПДВ у бюджетних установах СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Лікарняні та декретні: як платити і звітувати у 2021 році СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
- ⭐️Планування бюджету територіальної громади СПРОБУВАТИ БЕЗПЛАТНО⚡️
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.