Відокремлений підрозділ юридичної особи є платником податків. Він зобов’язаний:
- стати на облік у контролюючих органах;
- повідомляти ДФС за допомогою форми 20-ОПП про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням.
Усе про форму 20-ОПП
Юридична особа подає до контролюючого органу повідомлення за формою № 20-ОПП щодо:
- відокремлених підрозділів,
- рухомого та нерухомого майна,
- об’єктів оподаткування,
- об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням,
- об’єктів, через які юридична особа провадить діяльність.
Виняток становлять об’єкти оподаткування, відомості щодо яких надали до відповідних контролюючих органів відокремлені підрозділи юридичної особи в установленому порядку.
Інформацію з повідомлення за формою № 20-ОПП вносять до Єдиного банку даних юридичних осіб:
- у день отримання контролюючим органом документів засобами електронного зв’язку в електронній формі (про результати опрацювання документа платнику направляється квитанція 2 в електронному вигляді);
- не пізніше 15 днів (30 днів для великих за обсягом) від дня їх надходження до контролюючого органу на паперових носіях.
Платники податків можуть переглянути інформацію про об’єкти оподаткування та контролюючі органи, у яких платник перебуває на обліку за неосновним місцем обліку, в приватній частині інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет».
За інформацією ГУ ДФС у Тернопільській області
Олеся СКРИМОВСЬКА головний редактор тижневика "Головбух: Бюджет", у минулому головний бухгалтер Установи мають право перераховувати ПДФО за будь-який період і в будь-яких випадках. Зазвичай це роблять для самоперевірки. Проте є й обов’язковий перерахунок — річний. Його проводять, коли нараховують зарплату за останній місяць звітного року, тобто в грудні. То як провести перерахунок ПДФО у грудні? Хто і яку податкову соціальну пільгу мав отримувати у 2018 році? Яка відповідальність за порушення законодавства? Будьте в курсі!
Хто сплачує рентну плату за спеціальне використання води у 2025 році? Скільки становить податок, які ставки діють і коли варто звітувати? Відповідаємо у статті
Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у консультації допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом
Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще може бути й утримання аліментів, штрафів, профспілкових внесків та інших обов’язкових і добровільних платежів. Усе про відрахування із зарплати – у цьому огляді
Довідка про відсутність заборгованості з платежів — показник позитивної ділової репутації. Як її отримати без зайвого клопоту?
Говоримо про пояснення на розблокування податкової накладної. Почнемо з блокування податкової накладної, коли воно виникає та що робити для розблокування. Також роз’яснимо, які пояснення до заблокованої податкової накладної скласти до пакету документів на розблокування ПН. Завершимо діями платника після розблокування ПН.