ДФС розмістила на своєму офіційному порталі у розділі «Довідники» Довідник умовних кодів причин коригування, які платники ПДВ мають зазначати у розрахунках коригування.
Скачати податкову накладну за новою формою
Із 01.12. 2018 платники ПДВ реєструють податкові накладні та розрахунки коригування в ЄРПН за формою, затвердженою наказом Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 31 грудня 2015 року № 1307» від 17.09.2018 № 763, незалежно від дати складання таких податкових накладних та розрахунків коригування.
Цей наказ регламентує, що ДФС України визначає умовні коди причин коригування, які платники податку зазначають у графі 2.1 розрахунку коригування та оприлюднює їх на власному офіційному веб-порталі, аби платники податку користувались ними під час складання розрахунків коригування відповідно до ПК.
За інформацією ГУ ДФС у Луганській області
Іван ЛЕВАДСЬКИЙексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ З 1 грудня 2018 року установи подаватимуть податкову накладну за новою формою. Мінфін виклав її у новій редакції наказом від 17.09.2018 № 763. Підкажемо, як заповнити податкову накладну за новим порядком.
Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
ЄСВ у 2025 році становить 22% для працівників без інвалідності. У статті поговоримо про мінімальний ЄСВ 2025 та максимальний розмір єдиного соціального внеску.
Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).
Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю у 2025 році
Транспортний податок у 2025 році: дивіться перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню. Коли, скільки та за які автомобілі потрібно сплачувати транспортний податок 2025 – у статті