З 23 грудня ще шість областей перейдуть у жовтий рівень епідемічної небезпеки

З 00 год. 00 хв. 23 грудня на території Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 грудня.

З 23 грудня ще шість областей перейдуть у жовтий рівень епідемічної небезпеки


За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна в регіонах спостерігається стабілізація ознак епідемічної небезпеки, а саме показників по завантаженості ліжок, які забезпечені подачею медичного кисню, кількістю госпіталізованих пацієнтів з підтвердженими та підозрілими випадками коронавірусної інфекції та рівнем зростання загальної кількості інфікованих пацієнтів.

«Протягом 7 днів ми бачимо стабілізацію цих показників в порівнянні з попереднім аналогічним періодом. І останнім стабілізувався показник коефіцієнта випадків інфікування COVID-19. З 13 по 20 грудня на території Київської області він знизився на 4,5%, Миколаївської - на 6%, Черкаської - на 12%, Чернігівської - на 3%, Житомирської - майже на 6%, Сумської – на 5,7%», - зазначив Ігор Кузін.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 23 грудня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Житомирській, Київській, Миколаївській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях.

ОДА доручено вжити заходів до забезпечення дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епіднебезпеки. А також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіонах, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності вживати додаткових заходів, направлених на стримування швидкого поширення COVID-19.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Приклади відрахувань із заробітної плати

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати — у статті.
341592

Електронна декларація – хто подає

Подання декларації – обов’язок посадовців бюджетних установ.❗️Хто має право не подавати електронну декларацію під час воєнного стану та які штрафи передбачено — у нашій консультації.
90417

Електронна декларація – заповнення

Антикорупційне декларування з початком кожного нового року поновлюється, є ще повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, тож публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
66146

Облік витрат за договорами надання послуг в ОМС

Надання й отримання послуг – це повсякденність будь-якої бюджетної установи. Не виняток і органи місцевого самоврядування (ОМС). Як обліковувати витрати на послуги, зокрема за цивільно-правовими договорами – у даному огляді.
3500

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
13870

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді