ГНС сообщает, что источником погашения налогового долга налогоплательщика является любое имущество такого плательщика с учетом ограничений, определенных НКУ, а также другими законодательными актами.
Оновлений реєстр від ДПС
Нормы установлены п. 87.2 ст. 87 НКУ. Пунктом 87.3 ст. 87 НКУ определен перечень имущества и средств, которые не могут быть использованы в качестве источников погашения налогового долга налогоплательщика.
В случае если осуществление мероприятий по погашению налогового долга налогоплательщика путем взыскания средств, находящихся в его собственности, не привело к полному погашению суммы налогового долга, контролирующий орган определяет дебиторскую задолженность налогоплательщика, срок погашения которой наступил, источник погашения налогового долга такого налогоплательщика (п. 87.5 ст. 87 НКУ).
Согласно п. 87.6 ст. 87 НКУ в случае отсутствия у налогоплательщика, являющегося филиалом, обособленным подразделением юрлица, имущества, достаточного для погашения его денежного обязательства или налогового долга, источником погашения будет имущество такого юридического лица, на которое может быть обращено взыскание в соответствии с НКУ.
По материалам ГНС
⚡️Дистанційне навчання від досвідчених експертів з бухгалтерського обліку: ✔️8 кредитів ЄКТС ✔️240 годин ✔️сертифікат за проходження курсу
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
Типова кореспонденція субрахунків бухгалтерського обліку для бюджетних установ - розберемо всі нюанси з обліку операцій внутрішнього переміщення активів та переведення активів з одного виду в інший
Товарно-транспортна накладна – це підтвердження реальності господарської операції, що може знадобитися, наприклад при запиті податкової або при перевірці ревізорів. Тримайте експертний зразок.
Тримайте алгоритм нарахування відпускних для виплати працівникові. Розглянемо, що потрібно врахувати бухгалтеру, аби провести розрахунок відпускних у 2024 та 2025 роках з урахуванням останніх змін у правилах розрахунку середньої зарплати та обставин воєнного стану.
Рентна плата за спеціальне використання води - cкільки становить, хто сплачує та як декларується цей податок, коли існує подвійна рента – у консультації.