Підвищення кваліфікації медичних сестер: за чий рахунок

364

Запитання

Хто має оплатити курси підвищення кваліфікації медичній сестрі дошкільного закладу?

Відповідь

Професійне навчання та підвищення кваліфікації медичних працівників будь-яких закладів незалежно від форми власності й відомчої приналежності входить до обов’язків роботодавця. Це стосується й фінансування зазначених заходів. Така норма закріплена у статті 201 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 № 322-VIII. У ній визначено, що для професійної підготовки й підвищення кваліфікації працівників власник або уповноважений ним орган організує індивідуальне, бригадне, курсове та інше виробниче навчання за рахунок установи.

Отже, оплатити курси підвищення кваліфікації сестри медичної дошкільного закладу має засновник цього дошкільного закладу.

відпустка на дітей заява

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
230343

Доплата до мінімальної заробітної плати 2024

Зарплата вийшла менша від мінімалки – у більшості випадків необхідно її «дотягувати» шляхом доплати до мінімальної заробітної плати. Однак не все так просто, адже є надурочні, нічні, різні доплати і надбавки, лікарняні та відпускні. Як з цим розібратися – у консультації.
96087

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах – звична справа. Розповімо докладно про види надбавок, умови встановлення надбавок, розміри надбавок окремим категоріям працівників бюджетних установ.
92554