Формений одяг та взуття — чи відображати в 1 ДФ

814

Запитання

Чи відображати у формі 1 ДФ вартість спеціального (форменого) одягу та взуття, яке роботодавець надає працівникові в тимчасове користування?

Відповідь

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу працівника не входить, зокрема, вартість спеціального (форменого) одягу та взуття, яке роботодавець надає працівникові в тимчасове користування (пп. 165.1.9 п. 165.1 ст. 165 ПК).

Порядок забезпечення, перелік та граничні строки використання спеціального (у т. ч. форменого) одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту встановлює КМУ та/або галузеві норми.

За Довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4, вартість спеціального (форменого) одягу та взуття, яке роботодавець надає працівникові в тимчасове користування, потрібно відображати у формі 1 ДФ під ознакою доходу «136».

ЗІР, категорія 103.25

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності
2937

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
99887

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
50983

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81360