Формений одяг та взуття — чи відображати в 1 ДФ

1014

Запитання

Чи відображати у формі 1 ДФ вартість спеціального (форменого) одягу та взуття, яке роботодавець надає працівникові в тимчасове користування?

Відповідь

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу працівника не входить, зокрема, вартість спеціального (форменого) одягу та взуття, яке роботодавець надає працівникові в тимчасове користування (пп. 165.1.9 п. 165.1 ст. 165 ПК).

Порядок забезпечення, перелік та граничні строки використання спеціального (у т. ч. форменого) одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту встановлює КМУ та/або галузеві норми.

За Довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4, вартість спеціального (форменого) одягу та взуття, яке роботодавець надає працівникові в тимчасове користування, потрібно відображати у формі 1 ДФ під ознакою доходу «136».

ЗІР, категорія 103.25

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152548

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82817

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106200

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9560